«Е» ГУРУҲИ
11 октябрь (душанба)
ЭСТОНИЯ - УЭЛЬС - 0:1 (0:1)
Таллин. «Ле Кок Арена».
Бош ҳакам: Сандро Шерер (Швейцария).
Гол: Мур (12).
Эстония: Хейн, Кууск, Тамм, Паскочий, Метс, Пикк (Синявский, 57), Поом, Тенисте (Оямаа, 76), Сорга (Кирсс, 81), Зенев (Вашук, 82), Кяйт (Калласте, 82).
Уэльс: Уорд, Мифем, Робертс (Гантер, 83), Родон, Ампаду, Рэмзи (Моррелл, 80), Аллен, Томас, Уилсон (Жонсон, 83), Д.Жеймс, Мур (Харрис, 71).
БЕЛАРУСЬ - ЧЕХИЯ - 0:2 (0:1)
Қозон. «Марказий стадион».
Бош ҳакам: Франсуа Летесье (Франция).
Голлар: Шик (22), Гложек (65).
Беларусь: Павлюченко, Бегунов, Печенин, Юденков, Быков, Селява (Садовничий, 46), Эбонг, Седько, Климович (Соловей, 78), Антилевский (Лисакович, 68), Лисакович.
Чехия: Вацлик, Визнер, Матею, Зима, Челюстка, Садилек (Змргал, 88), Соучек, Пешек (Копиц, 81), Шик (Крал, 90+2), Выдра (Павелка, 46), Гложек (Кухта, 88).
1. Бельгия 6 5 1 0 21-4 16
2. Чехия 7 3 2 2 12-9 11
3. Уэльс 6 3 2 1 8-7 11
4. Эстония 6 1 1 4 8-16 4
5. Беларусь 7 1 0 6 6-19 3
9-ТУР. 13 ноябрь (шанба)
00:45 Уэльс - Беларусь
00:45 Бельгия - Эстония
«G» ГУРУҲИ
НОРВЕГИЯ - ЧЕРНОГОРИЯ - 2:0 (1:0)
Осло. «Уллеволь» стадиони.
Бош ҳакам: Иштван Ковач (Румыния).
Голлар: Эльюнусси (29, 90+6).
Норвегия: Нюланд, Страннберг, Мелинг, Педерсен, Ханче-Ольсен (Габрильсен, 89), Эдегор (Грегерсен, 82), Дэли (Юнсен, 64), Хеуге (Эурснес, 46), Эльюнусси, Торстведт (Бериша, 64), Берг.
Черногория: Шаркич, Вуячич, Радунович (Бечирай, 82), Вешович, Марушич, Хакшабанович (Журжевич, 67), Шчекич (Йовович, 76), Янкович, Косович (Осмайич, 46), Томашевич, Йоветич.
Четлатиш: Вешович (90+4).
ЛАТВИЯ - ТУРКИЯ - 1:2 (0:0)
Рига. «Даугава» стадиони.
Бош ҳакам: Андреас Экберг (Швеция).
Голлар: Демирал (70-авт.) - Дурсун (76), Б.Йилмаз (90+9-пен.).
Латвия: Озолс, Черномордий, Юрковскис, Дубра, Эмсис, Савальниекс, Зюзин (Тарасов, 60), Яунземс (Онтужанс, 73), Циганик, Гутковский (Кроллис, 81), Улдрикис (Кигурс, 60).
Туркия: Чақир, Демирал, Сеюнжю, Челик, Эркин (Йилмаз, 65), Оздемир, Кекчю (Дурсун, 65), Ундер, Чалханоглу, Актюркоглу (Дервишоглу, 74), Б.Йилмаз.
НИДЕРЛАНДИЯ - ГИБРАЛТАР - 6:0 (3:0)
Роттердам. «Де Кейп» стадиони.
Бош ҳакам: Виталий Мешков (Россия).
Голлар: ван Дейк (9), Депай (21, 45+3-пен.), Думфрис (48), Данжума (75), Мален (86).
Нидерландия: Бейло, ван Дейк, Блинд, де Врей, Думфрис, Классен, де Йонг (Вегорст, 60), Бергейс (Данжума, 60), Вейналдум, Ланг (Мален, 78), Депай.
Гибралтар: Банда, Босио (Ронан, 46), Ж.Чиполина (Бритто, 46), Оливеро, Валарино, Эннесли, Уокер (Ҳассан, 80), Уайзмэн, Торилла (Муэли, 88), Р.Чиполина, Стайч (Кассиаро, 62).
1. Нидерландия 8 6 1 1 29-6 19
2. Норвегия 8 5 2 1 15-6 17
3. Туркия 8 4 3 1 19-15 15
4. Черногория 8 3 2 3 11-11 11
5. Латвия 8 1 2 5 8-13 5
6. Гибралтар 8 0 0 8 3-34 0
9-ТУР. 13 ноябрь (шанба)
22:00 Норвегия - Латвия
22:00 Туркия - Гибралтар
00:45 Черногория - Нидерландия
«H» ГУРУҲИ
КИПР - МАЛЬТА - 2:2 (1:0)
Ларнака. «АЕК Арена».
Бош ҳакам: Деннис Хиглер (Нидерланды).
Голлар: Папулис (7), Сотириу (80) - Мускат (53), Дегабриэле (90+8).
Кипр: Михаил, Кирьяку (Гогич, 79), Сотириу, Антониадис, Иоанну, Лоизу (Какулис, 61), Кастанос, Папулис (Панайоту, 86), Андреу (Питтас, 79), Сотириу, Деметриу (Псалтис, 86).
Мальта: Бонелло (Галеа, 83), Пепе, Борг (Шоу, 57), Мускат, Аттард, Каруана (Пизани, 46), Теума, Камензули, Греч (Дегабриэле, 71), Монтебелло, Мбонг (Димек, 71).
СЛОВЕНИЯ - РОССИЯ - 1:2 (1:2)
Марибор. «Людски» стадиони.
Бош ҳакам: Артур Диаш (Португалия).
Голлар: Иличич (40) - Дивеев (28), Жикия (32).
Словения: Облак, Мевля, Карничник (Рогель, 87), Балковец, Бийол, Вербич (Шешко, 53), Гнезда-Черин (Захович, 86), Иличич, Куртич, Ловрич, Шпорар (Чрнигой, 72).
Россия: Сафонов, Жикия, Кудряшов, Дивеев (Осипенко, 36), Сутормин, Кузяев, Фомин (Ерохин, 86), Бакаев (Чистяков, 86), Баринов, Миранчук (Заболотний, 78), Смолов (Захарян, 78).
ХОРВАТИЯ - СЛОВАКИЯ - 2:2 (1:2)
Осиек. «Градски врт» стадиони.
Бош ҳакам: Овидиу Алин Хэцеган (Румыния).
Голлар: Крамарич (25), Модрич (71) - Шранц (20), Гараслин (45).
Хорватия: Ливакович, Баришич, Гвардиол, Вида, Станишич (Ливая, 67), Иванушец (Влашич, 46), Перишич, Пашалич (Брекало, 60), Брозович, Модрич, Крамарич (Сучич, 85).
Словакия: Родак, Шкриньяр, Шатка, Пекарик, Ганцко, Куцка (Йирка, 85), Гамшик (Беро, 41), Гараслин (Косцелник, 72), Грошовски, Альмаши, Шранц.
1. Россия 8 6 1 1 13-5 19
2. Хорватия 8 5 2 1 13-3 17
3. Словакия 8 2 4 2 9-8 10
4. Словения 8 3 1 4 9-9 10
5. Мальта 8 1 2 5 8-17 5
6. Кипр 8 1 2 5 3-13 5
9-ТУР. 11 ноябрь (пайшанба)
22:00 Россия - Кипр
00:45 Словакия - Словения
00:45 Мальта - Хорватия
«J» ГУРУҲИ
ИСЛАНДИЯ - ЛИХТЕНШТЕЙН - 4:0 (2:0)
Рейкьявик. «Лейгардальсведлюр» стадиони.
Бош ҳакам: Яннис Пападопулос (Греция).
Голлар: Тордарсон (19), Гюдмюндссон (35-пен., 79-пен.), А.Гудьонсен (89).
Исландия: Олафссон, Гретарссон (Херманнссон, 32), Бьярнасон, Сампстед, Хельгасон (Бальдурссон, 65), Бьярнасон, Тораринссон, Торстейнссон (Эллертссон, 65), Тордарсон (А.Гудьонсен, 80), Гудмундссон, Кьяртанссон (С.Гудьонсен, 65).
Лихтенштейн: Бюхель, Хофер, Геппель, Грюненфельдер, Малин (Марксер, 8), Хаслер, Вольфингер (Кардешоглу, 84), Фроммельт, Зеле (Йилдиз, 67), Майер (Н.Фрик, 46), Я.Фрик (Брэндле, 84).
Четлатиш: Марксер (63).
Ш.МАКЕДОНИЯ - ГЕРМАНИЯ - 0:4 (0:0)
Скопье. «Тоше Проески» номидаги Миллий стадион.
Бош ҳакам: Данни Маккели (Нидерландия).
Голлар: Хаверц (50), Вернер (70, 73), Мусиала (83).
Ш.Македония: Димитриевски, Муслиу, Ристовски (Ашковски, 77), Велкоски, Алиоски, Костадинов (Ристевски, 77), Николов (Ракип, 58), Чурлинов, Адеми (Спировски, 29), Элмаз, Яхович (Миовски, 58).
Германия: Нойер, Зюле, Керер, Клостерманн, Раум, Киммих, Хавертц (Адейеми, 61), Горетцка (Виртц, 61), Мюллер (Нойхаус, 80), Вернер (Мусиала, 74), Гнабри (Хофманн, 74).
РУМИНИЯ - АРМАНИСТОН - 1:0 (1:0)
Бухарест. «Стяуа» стадиони.
Бош ҳакам: Даниэле Орсато (Италия).
Гол: Митрицэ (26).
Руминия: Ницэ, Рациу (Маня, 66), Банку, Кирикеш, Неделчару, Чикилдэу, Станчу (Неделку, 81), Ҳажи (Михэилэ, 81), Марин, Митрицэ (Моруцан, 62), Кешерю (Иван, 62).
Арманистон: Юрченко, Оганесян, Ароян, Тертерян, Восканян, Мхитарян, Сперцян (Варданян, 77), Байрамян (Адамян, 46), Удо (Карапетян, 82), Барсегян (Селараян, 46), Григорян (Гелоян, 46).
1. Германия 8 7 0 1 23-3 21
2. Руминия 8 4 1 3 11-8 13
3. Ш.Македония 8 3 3 2 15-10 12
4. Арманистон 8 3 3 2 8-11 12
5. Исландия 8 2 2 4 11-15 8
6. Лихтенштейн 8 0 1 7 2-23 1
9-ТУР. 11 ноябрь (пайшанба)
22:00 Арманистон - Ш.Македония
00:45 Руминия - Исландия
00:45 Германия - Лихтенштейн
12 октябрь (сешанба)
«А» ГУРУҲИ
23:45 Португалия - Люксембург
23:45 Сербия - Озарбайжон
9-ТУР. 11 ноябрь (пайшанба)
22:00 Озарбайжон - Люксембург
00:45 Ирландия - Португалия
«B» ГУРУҲИ
23:45 Косово - Грузия
23:45 Швеция - Греция
9-ТУР. 11 ноябрь (пайшанба)
22:00 Грузия - Швеция
00:45 Греция - Испания
«C» ГУРУҲИ
23:45 Литва - Швейцария
23:45 Болгария - Ш.Ирландия
9-ТУР. 12 ноябрь (жума)
00:45 Италия - Швейцария
00:45 Ш.Ирландия - Литва
«D» ГУРУҲИ
19:00 Қозоғистон - Финляндия
23:45 Украина - Босния
9-ТУР. 13 ноябрь (шанба)
19:00 Босния - Финляндия
00:45 Франция - Қозоғистон
«F» ГУРУҲИ
23:45 Фарер о. - Шотландия
23:45 Исроил - Молдова
23:45 Дания - Австрия
9-ТУР. 12 ноябрь (жума)
22:00 Молдова - Шотландия
00:45 Австрия - Исроил
00:45 Дания - Фарер о.
«I» ГУРУҲИ
23:45 Англия - Венгрия
23:45 Албания - Польша
23:45 Сан-Марино - Андорра
9-ТУР. 12 ноябрь (жума)
00:45 Англия - Албания
00:45 Андорра - Польша
00:45 Венгрия - Сан-Марино
Киритилган сана: 17.12.2017 17:00
Киритилган сана: 23.11.2017 06:27
Киритилган сана: 29.10.2017 17:51
Киритилган сана: 20.12.2017 09:09
Киритилган сана: 26.11.2017 06:28
Киритилган сана: 29.12.2017 00:29
Киритилган сана: 16.05.2017 14:23
Киритилган сана: 23.07.2017 22:07
Киритилган сана: 24.11.2017 00:17
Киритилган сана: 21.09.2017 12:35
Киритилган сана: 16.01.2018 04:31
Киритилган сана: 07.01.2017 14:02
Киритилган сана: 05.11.2017 13:21
Киритилган сана: 09.10.2017 00:15
Киритилган сана: 08.05.2017 04:20