11 май куни бўлиб ўтадиган 2017 йилги Ўзбекистон Биринчилиги 9-тур учрашувларига ҳакамлар ва назоратчилар тайинланди.
Ўзбекистон Биринчилиги, 9-тур учрашувлари
11 май (пайшанба)
«Нурафшон» (Бухоро) – «НБУ-Осиё» (Тошкент)
Ҳакамлар: Н. Қосимов (Қарши), С. Сатторов (Қарши), Ш. Қаюмов (Жиззах)
Назоратчи: Э. Мусаев (Самарқанд).
«Машъал-2» (Муборак) – «Янгиер» (Янгиер)
Ҳакамлар: И. Худойдотов (Тошкент), О. Умаров (Тошкент вилояти), Х. Ўролов (Тошкент вилояти)
Назоратчи: Р. Қоратоев (Тошкент вилояти).
«Цементчи» (Қувасой) – «Зомин» (Зомин)
Ҳакамлар: В. Цейтлин (Тошкент), А. Худойберганов (Тошкент), Д. Ҳуснутдинов (Тошкент)
Назоратчи: А. Попов (Тошкент).
«Уз-Донг-Жу» (Андижон) – «Ғаллаорол» (Ғаллаорол)
Ҳакамлар: О. Тўйчибоев (Фарғона), К. Ҳасанов (Тошкент вилояти), Д. Раҳмонов (Гулистон)
Назоратчи: А. Ўринов (Фарғона).
«Норин» (Ҳаққулобод) – «Истиқлол» (Фарғона)
Ҳакамлар: В. Серазетдинов (Тошкент), Д. Убайдуллаев (Гулистон), Ш. Юлдашев (Гулистон)
Назоратчи: А. Ҳотамов (Тошкент).
«Ёзёвон-Лочинлари» (Ёзёвон) – «Андижон» (Андижон)
Ҳакамлар: А. Шукуруллаев (Тошкент), О. Калахўжаев (Тошкент), Р. Каримов (Тошкент)
Назоратчи: А. Абдуллаев (Тошкент).
«Орол» (Нукус) – «Насаф-2» (Қарши)
Ҳакамлар: Ш. Ражабов (Бухоро), А. Буров (Бухоро), Ш. Раҳматов (Бухоро)
Назоратчи: В. Нажафалиев (Тошкент).
«Хоразм» (Урганч) – «Сурхона» (Термиз)
Ҳакамлар: И. Ибрагимов (Нукус), Д. Сарсенов (Нукус), Б. Канназаров (Нукус)
Назоратчи: Х. Мухторов (Самарқанд).
Изоҳ: ўзгаришлар бўлиши мумкин.
Манба: www.pfl.uz
Киритилган сана: 17.12.2017 17:00
Киритилган сана: 23.11.2017 06:27
Киритилган сана: 29.10.2017 17:51
Киритилган сана: 20.12.2017 09:09
Киритилган сана: 26.11.2017 06:28
Киритилган сана: 29.12.2017 00:29
Киритилган сана: 16.05.2017 14:23
Киритилган сана: 23.07.2017 22:07
Киритилган сана: 24.11.2017 00:17
Киритилган сана: 21.09.2017 12:35
Киритилган сана: 16.01.2018 04:31
Киритилган сана: 07.01.2017 14:02
Киритилган сана: 05.11.2017 13:21
Киритилган сана: 09.10.2017 00:15
Киритилган сана: 08.05.2017 04:20