Қайднома

Қидирув

Германия. БУНДЕСЛИГА. 2016-2017

Жамоа Ў Ғ Д М Т-Н О
1 Бавария 34 24 8 2 88-22 80
2 Лейпциг 34 20 7 7 66-39 67
3 Боруссия Д. 34 18 10 6 72-40 64
4 Хоффенхайм 34 16 14 4 64-37 62
5 Кёльн 34 12 13 9 51-42 49
6 Герта 34 15 4 15 43-47 49
7 Фрайбург 34 14 7 13 42-59 49
8 Вердер 34 13 6 15 61-64 45
9 Боруссия М. 34 12 9 13 45-49 45
10 Шальке 34 11 10 13 45-40 43
11 Айнтрахт Ф 34 11 9 14 36-43 42
12 Байер 34 11 8 15 53-55 41
13 Аугсбург 34 9 11 14 35-51 38
14 Гамбург 34 10 8 16 33-61 38
15 Майнц 34 10 7 17 44-55 37
16 Вольфсбург 34 10 7 17 34-52 37
17 Ингольштадт 34 8 8 18 36-57 32
18 Дармштадт 34 7 4 23 28-63 25
34-тур
20.05.2017
18:30 Хоффенхайм 0:0 Аугсбург
18:30 Ингольштадт 1:1 Шальке
18:30 Гамбург 2:1 Вольфсбург
18:30 Кёльн 2:0 Майнц
18:30 Герта 2:6 Байер
18:30 Боруссия М. 2:2 Дармштадт
18:30 Боруссия Д. 4:3 Вердер
18:30 Айнтрахт Ф 2:2 Лейпциг
18:35 Бавария 4:1 Фрайбург
1-тур
26.08.2016
23:30 Бавария 6:0 Вердер
27.08.2016
18:30 Аугсбург 0:2 Вольфсбург
18:30 Кёльн 2:0 Дармштадт
18:30 Гамбург 1:1 Ингольштадт
18:30 Боруссия Д. 2:1 Майнц
18:30 Айнтрахт Ф 1:0 Шальке
21:30 Боруссия М. 2:1 Байер
28.08.2016
18:30 Герта 2:1 Фрайбург
20:30 Хоффенхайм 2:2 Лейпциг
2-тур
09.09.2016
23:30 Шальке 0:2 Бавария
10.09.2016
18:30 Фрайбург 3:1 Боруссия М.
18:30 Вольфсбург 0:0 Кёльн
18:30 Дармштадт 1:0 Айнтрахт Ф
18:30 Ингольштадт 0:2 Герта
18:30 Байер 3:1 Гамбург
21:30 Лейпциг 1:0 Боруссия Д.
11.09.2016
18:30 Вердер 1:2 Аугсбург
20:30 Майнц 4:4 Хоффенхайм
3-тур
16.09.2016
23:30 Кёльн 3:0 Фрайбург
17.09.2016
18:30 Айнтрахт Ф 2:1 Байер
18:30 Бавария 3:1 Ингольштадт
18:30 Боруссия Д. 6:0 Дармштадт
18:30 Гамбург 0:4 Лейпциг
18:30 Хоффенхайм 0:0 Вольфсбург
21:30 Боруссия М. 4:1 Вердер
18.09.2016
18:30 Аугсбург 1:3 Майнц
20:30 Герта 2:0 Шальке
4-тур
20.09.2016
23:00 Ингольштадт 0:2 Айнтрахт Ф
23:00 Вольфсбург 1:5 Боруссия Д.
23:00 Фрайбург 1:0 Гамбург
23:00 Дармштадт 1:1 Хоффенхайм
21.09.2016
18:30 Бавария 3:0 Герта
18:30 Байер 0:0 Аугсбург
18:30 Вердер 1:2 Майнц
18:30 Лейпциг 1:1 Боруссия М.
18:30 Шальке 1:3 Кёльн
5-тур
23.09.2016
23:30 Боруссия Д. 3:1 Фрайбург
24.09.2016
18:30 Майнц 2:3 Байер
18:30 Боруссия М. 2:0 Ингольштадт
18:30 Айнтрахт Ф 3:3 Герта
18:30 Аугсбург 1:0 Дармштадт
18:30 Гамбург 0:1 Бавария
21:30 Вердер 2:1 Вольфсбург
25.09.2016
18:30 Хоффенхайм 2:1 Шальке
20:30 Кёльн 1:1 Лейпциг
6-тур
30.09.2016
23:30 Лейпциг 2:1 Аугсбург
01.10.2016
18:30 Ингольштадт 1:2 Хоффенхайм
18:30 Бавария 1:1 Кёльн
18:30 Фрайбург 1:0 Айнтрахт Ф
18:30 Герта 2:0 Гамбург
18:30 Дармштадт 2:2 Вердер
21:30 Байер 2:0 Боруссия Д.
02.10.2016
18:30 Вольфсбург 0:0 Майнц
20:30 Шальке 4:0 Боруссия М.
7-тур
14.10.2016
23:30 Боруссия Д. 1:1 Герта
15.10.2016
18:30 Аугсбург 1:1 Шальке
18:30 Кёльн 2:1 Ингольштадт
18:30 Боруссия М. 0:0 Гамбург
18:30 Хоффенхайм 2:1 Фрайбург
18:30 Айнтрахт Ф 2:2 Бавария
21:30 Вердер 2:1 Байер
16.10.2016
18:30 Майнц 2:1 Дармштадт
20:30 Вольфсбург 0:1 Лейпциг
8-тур
21.10.2016
23:30 Гамбург 0:3 Айнтрахт Ф
22.10.2016
18:30 Ингольштадт 3:3 Боруссия Д.
18:30 Фрайбург 2:1 Аугсбург
18:30 Дармштадт 3:1 Вольфсбург
18:30 Герта 2:1 Кёльн
18:30 Байер 0:3 Хоффенхайм
21:30 Бавария 2:0 Боруссия М.
23.10.2016
18:30 Лейпциг 3:1 Вердер
20:30 Шальке 3:0 Майнц
9-тур
28.10.2016
23:30 Боруссия М. 0:0 Айнтрахт Ф
29.10.2016
18:30 Майнц 2:0 Ингольштадт
18:30 Дармштадт 0:2 Лейпциг
18:30 Вольфсбург 1:2 Байер
18:30 Вердер 1:3 Фрайбург
18:30 Аугсбург 1:3 Бавария
21:30 Боруссия Д. 0:0 Шальке
30.10.2016
19:30 Хоффенхайм 1:0 Герта
21:30 Кёльн 3:0 Гамбург
10-тур
05.11.2016
00:30 Герта 3:0 Боруссия М.
19:30 Бавария 1:1 Хоффенхайм
19:30 Байер 3:2 Дармштадт
19:30 Ингольштадт 0:2 Аугсбург
19:30 Фрайбург 0:3 Вольфсбург
19:30 Гамбург 2:5 Боруссия Д.
22:30 Айнтрахт Ф 1:0 Кёльн
06.11.2016
19:30 Лейпциг 3:1 Майнц
21:30 Шальке 3:1 Вердер
11-тур
19.11.2016
00:30 Байер 2:3 Лейпциг
19:30 Аугсбург 0:0 Герта
19:30 Боруссия М. 1:2 Кёльн
19:30 Вольфсбург 0:1 Шальке
19:30 Дармштадт 0:1 Ингольштадт
19:30 Майнц 4:2 Фрайбург
22:30 Боруссия Д. 1:0 Бавария
20.11.2016
19:30 Хоффенхайм 2:2 Гамбург
21:30 Вердер 1:2 Айнтрахт Ф
12-тур
26.11.2016
00:30 Фрайбург 1:4 Лейпциг
19:30 Боруссия М. 1:1 Хоффенхайм
19:30 Кёльн 0:0 Аугсбург
19:30 Ингольштадт 1:1 Вольфсбург
19:30 Гамбург 2:2 Вердер
19:30 Айнтрахт Ф 2:1 Боруссия Д.
22:30 Бавария 2:1 Байер
27.11.2016
19:30 Шальке 3:1 Дармштадт
21:30 Герта 2:1 Майнц
13-тур
03.12.2016
00:30 Майнц 1:3 Бавария
19:30 Боруссия Д. 4:1 Боруссия М.
19:30 Вольфсбург 2:3 Герта
19:30 Вердер 2:1 Ингольштадт
19:30 Байер 1:1 Фрайбург
19:30 Хоффенхайм 4:0 Кёльн
22:30 Лейпциг 2:1 Шальке
04.12.2016
19:30 Дармштадт 0:2 Гамбург
21:30 Аугсбург 1:1 Айнтрахт Ф
14-тур
10.12.2016
00:30 Айнтрахт Ф 0:0 Хоффенхайм
19:30 Фрайбург 1:0 Дармштадт
19:30 Кёльн 1:1 Боруссия Д.
19:30 Ингольштадт 1:0 Лейпциг
19:30 Гамбург 1:0 Аугсбург
19:30 Бавария 5:0 Вольфсбург
22:30 Герта 0:1 Вердер
11.12.2016
19:30 Боруссия М. 1:0 Майнц
21:30 Шальке 0:1 Байер
15-тур
17.12.2016
00:45 Хоффенхайм 2:2 Боруссия Д.
19:30 Лейпциг 2:0 Герта
19:30 Аугсбург 1:0 Боруссия М.
19:30 Вердер 1:1 Кёльн
19:30 Майнц 3:1 Гамбург
19:30 Шальке 1:1 Фрайбург
22:30 Вольфсбург 1:0 Айнтрахт Ф
18.12.2016
19:30 Дармштадт 0:1 Бавария
21:30 Байер 1:2 Ингольштадт
16-тур
21.12.2016
00:00 Боруссия М. 1:2 Вольфсбург
00:00 Боруссия Д. 1:1 Аугсбург
00:00 Гамбург 2:1 Шальке
00:00 Айнтрахт Ф 3:0 Майнц
22.12.2016
00:00 Хоффенхайм 1:1 Вердер
00:00 Герта 2:0 Дармштадт
00:00 Кёльн 1:1 Байер
00:00 Бавария 3:0 Лейпциг
00:00 Ингольштадт 1:2 Фрайбург
17-тур
21.01.2017
00:30 Фрайбург 1:1 Бавария
19:30 Шальке 1:0 Ингольштадт
19:30 Вольфсбург 1:0 Гамбург
19:30 Аугсбург 0:2 Хоффенхайм
19:30 Вердер 1:2 Боруссия Д.
19:30 Дармштадт 0:0 Боруссия М.
22:30 Лейпциг 3:0 Айнтрахт Ф
22.01.2017
19:30 Байер 3:1 Герта
21:30 Майнц 0:0 Кёльн
18-тур
28.01.2017
00:30 Шальке 0:1 Айнтрахт Ф
19:30 Ингольштадт 3:1 Гамбург
19:30 Дармштадт 1:6 Кёльн
19:30 Вольфсбург 1:2 Аугсбург
19:30 Вердер 1:2 Бавария
19:30 Лейпциг 2:1 Хоффенхайм
22:30 Байер 2:3 Боруссия М.
29.01.2017
19:30 Фрайбург 2:1 Герта
21:30 Майнц 1:1 Боруссия Д.
19-тур
04.02.2017
00:30 Гамбург 1:0 Байер
19:30 Герта 1:0 Ингольштадт
19:30 Хоффенхайм 4:0 Майнц
19:30 Кёльн 1:0 Вольфсбург
19:30 Боруссия М. 3:0 Фрайбург
19:30 Бавария 1:1 Шальке
22:30 Боруссия Д. 1:0 Лейпциг
05.02.2017
19:30 Аугсбург 3:2 Вердер
21:30 Айнтрахт Ф 2:0 Дармштадт
20-тур
11.02.2017
00:30 Майнц 2:0 Аугсбург
19:30 Вердер 0:1 Боруссия М.
19:30 Лейпциг 0:3 Гамбург
19:30 Ингольштадт 0:2 Бавария
19:30 Дармштадт 2:1 Боруссия Д.
19:30 Байер 3:0 Айнтрахт Ф
22:30 Шальке 2:0 Герта
12.02.2017
19:30 Вольфсбург 2:1 Хоффенхайм
21:30 Фрайбург 2:1 Кёльн
21-тур
18.02.2017
00:30 Аугсбург 1:3 Байер
19:30 Майнц 0:2 Вердер
19:30 Герта 1:1 Бавария
19:30 Хоффенхайм 2:0 Дармштадт
19:30 Айнтрахт Ф 0:2 Ингольштадт
19:30 Боруссия Д. 3:0 Вольфсбург
22:30 Гамбург 2:2 Фрайбург
19.02.2017
19:30 Боруссия М. 1:2 Лейпциг
21:30 Кёльн 1:1 Шальке
22-тур
25.02.2017
00:30 Вольфсбург 1:2 Вердер
19:30 Лейпциг 3:1 Кёльн
19:30 Бавария 8:0 Гамбург
19:30 Фрайбург 0:3 Боруссия Д.
19:30 Дармштадт 1:2 Аугсбург
19:30 Байер 0:2 Майнц
22:30 Герта 2:0 Айнтрахт Ф
26.02.2017
19:30 Ингольштадт 0:2 Боруссия М.
21:30 Шальке 1:1 Хоффенхайм
23-тур
04.03.2017
00:30 Аугсбург 2:2 Лейпциг
19:30 Вердер 2:0 Дармштадт
19:30 Хоффенхайм 5:2 Ингольштадт
19:30 Майнц 1:1 Вольфсбург
19:30 Кёльн 0:3 Бавария
19:30 Боруссия Д. 6:2 Байер
22:30 Боруссия М. 4:2 Шальке
05.03.2017
19:30 Айнтрахт Ф 1:2 Фрайбург
21:30 Гамбург 1:0 Герта
24-тур
11.03.2017
00:45 Байер 1:1 Вердер
19:30 Фрайбург 1:1 Хоффенхайм
19:30 Лейпциг 0:1 Вольфсбург
19:30 Дармштадт 2:1 Майнц
19:30 Бавария 3:0 Айнтрахт Ф
19:30 Герта 2:1 Боруссия Д.
22:30 Ингольштадт 2:2 Кёльн
12.03.2017
19:30 Шальке 3:0 Аугсбург
21:30 Гамбург 2:1 Боруссия М.
25-тур
18.03.2017
00:30 Боруссия Д. 1:0 Ингольштадт
19:30 Хоффенхайм 1:0 Байер
19:30 Кёльн 4:2 Герта
19:30 Вердер 3:0 Лейпциг
19:30 Вольфсбург 1:0 Дармштадт
19:30 Аугсбург 1:1 Фрайбург
22:30 Айнтрахт Ф 0:0 Гамбург
19.03.2017
19:30 Майнц 0:1 Шальке
21:30 Боруссия М. 0:1 Бавария
26-тур
31.03.2017
23:30 Герта 1:3 Хоффенхайм
01.04.2017
18:30 Лейпциг 4:0 Дармштадт
18:30 Фрайбург 2:5 Вердер
18:30 Гамбург 2:1 Кёльн
18:30 Шальке 1:1 Боруссия Д.
18:30 Бавария 6:0 Аугсбург
21:30 Айнтрахт Ф 0:0 Боруссия М.
02.04.2017
18:30 Ингольштадт 2:1 Майнц
20:30 Байер 3:3 Вольфсбург
27-тур
04.04.2017
23:00 Боруссия Д. 3:0 Гамбург
23:00 Кёльн 1:0 Айнтрахт Ф
23:00 Вердер 3:0 Шальке
23:00 Хоффенхайм 1:0 Бавария
05.04.2017
23:00 Аугсбург 2:3 Ингольштадт
23:00 Боруссия М. 1:0 Герта
23:00 Вольфсбург 0:1 Фрайбург
23:00 Дармштадт 0:2 Байер
23:00 Майнц 2:3 Лейпциг
28-тур
07.04.2017
23:30 Айнтрахт Ф 2:2 Вердер
08.04.2017
18:30 Шальке 4:1 Вольфсбург
18:30 Кёльн 2:3 Боруссия М.
18:30 Гамбург 2:1 Хоффенхайм
18:30 Фрайбург 1:0 Майнц
18:30 Лейпциг 1:0 Байер
21:30 Бавария 4:1 Боруссия Д.
09.04.2017
18:30 Герта 2:0 Аугсбург
20:30 Ингольштадт 3:2 Дармштадт
29-тур
15.04.2017
18:30 Аугсбург 2:1 Кёльн
18:30 Майнц 1:0 Герта
18:30 Вольфсбург 3:0 Ингольштадт
18:30 Хоффенхайм 5:3 Боруссия М.
18:30 Боруссия Д. 3:1 Айнтрахт Ф
18:30 Лейпциг 4:0 Фрайбург
21:30 Байер 0:0 Бавария
16.04.2017
18:30 Вердер 2:1 Гамбург
20:30 Дармштадт 2:1 Шальке
30-тур
21.04.2017
23:30 Кёльн 1:1 Хоффенхайм
22.04.2017
18:30 Бавария 2:2 Майнц
18:30 Гамбург 1:2 Дармштадт
18:30 Герта 1:0 Вольфсбург
18:30 Айнтрахт Ф 3:1 Аугсбург
18:30 Ингольштадт 2:4 Вердер
21:30 Боруссия М. 2:3 Боруссия Д.
23.04.2017
18:30 Фрайбург 2:1 Байер
20:30 Шальке 1:1 Лейпциг
31-тур
28.04.2017
23:30 Байер 1:4 Шальке
29.04.2017
18:30 Вердер 2:0 Герта
18:30 Дармштадт 3:0 Фрайбург
18:30 Майнц 1:2 Боруссия М.
18:30 Боруссия Д. 0:0 Кёльн
18:30 Лейпциг 0:0 Ингольштадт
21:30 Вольфсбург 0:6 Бавария
30.04.2017
18:30 Аугсбург 4:0 Гамбург
20:30 Хоффенхайм 1:0 Айнтрахт Ф
32-тур
05.05.2017
23:30 Кёльн 4:3 Вердер
06.05.2017
18:30 Айнтрахт Ф 0:2 Вольфсбург
18:30 Ингольштадт 1:1 Байер
18:30 Боруссия М. 1:1 Аугсбург
18:30 Боруссия Д. 2:1 Хоффенхайм
18:30 Бавария 1:0 Дармштадт
21:30 Герта 1:4 Лейпциг
07.05.2017
18:30 Гамбург 0:0 Майнц
21:30 Фрайбург 2:0 Шальке
33-тур
13.05.2017
18:30 Лейпциг 4:5 Бавария
18:30 Фрайбург 1:1 Ингольштадт
18:30 Дармштадт 0:2 Герта
18:30 Вердер 3:5 Хоффенхайм
18:30 Аугсбург 1:1 Боруссия Д.
18:30 Вольфсбург 1:1 Боруссия М.
18:30 Майнц 4:2 Айнтрахт Ф
18:30 Шальке 1:1 Гамбург
18:30 Байер 2:2 Кёльн
34-тур
20.05.2017
18:30 Хоффенхайм 0:0 Аугсбург
18:30 Ингольштадт 1:1 Шальке
18:30 Гамбург 2:1 Вольфсбург
18:30 Кёльн 2:0 Майнц
18:30 Герта 2:6 Байер
18:30 Боруссия М. 2:2 Дармштадт
18:30 Боруссия Д. 4:3 Вердер
18:30 Айнтрахт Ф 2:2 Лейпциг
18:35 Бавария 4:1 Фрайбург

Хабарингиз борми

Кун фотоси

Хозирча сўровнома ўтказилмаяпти.

© "Interfutbol.UZ". © 2006-2017. Мобил версия
Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт!
Барча ҳуқуқлар амалдаги қонунчиликка биноан ҳимояланган.
uzbektop.ru ByTOP.info WAPLOG.TOP
aiwe.ru  - Рейтинг мобильных сайтов Rutop.info - Бесплатный рейтинг сайтов. Рейтинг лучших WAP сайтов imtop.su daxshat.top Uzbekona.TopWmSTAT.RuStatok.nettop.realuz.ru