Қайднома

Қидирув

Германия. БУНДЕСЛИГА 2017/18. 2017/2018

Жамоа Ў Ғ Д М Т-Н О
1 Бавария 17 13 2 2 37-11 41
2 Шальке 17 9 5 3 28-20 32
3 Лейпциг 16 8 4 4 25-22 28
4 Боруссия М. 17 8 4 5 27-28 28
5 Байер 16 7 6 3 30-19 27
6 Хоффенхайм 17 7 5 5 27-20 26
7 Айнтрахт Ф 17 7 5 5 20-18 26
8 Боруссия Д. 16 7 4 5 37-23 25
9 Аугсбург 17 6 6 5 27-23 24
10 Герта 16 5 6 5 23-23 21
11 Ганновер 15 6 3 6 19-21 21
12 Фрайбург 17 4 7 6 17-31 19
13 Вольфсбург 17 3 9 5 20-21 18
14 Майнц 17 4 5 8 17-28 17
15 Штутгарт 16 5 1 10 12-20 16
16 Вердер 17 3 6 8 13-20 15
17 Гамбург 17 4 3 10 15-25 15
18 Кёльн 17 1 3 13 10-32 6
17-тур
16.12.2017
00:30 Боруссия М. 3:1 Гамбург
19:30 Кёльн 1:0 Вольфсбург
19:30 Вердер 2:2 Майнц
19:30 Айнтрахт Ф 2:2 Шальке
19:30 Аугсбург 3:3 Фрайбург
19:30 Штутгарт 0:1 Бавария
22:30 Боруссия Д. 2:1 Хоффенхайм
17.12.2017
19:30 Ганновер - Байер
22:00 Лейпциг - Герта
1-тур
18.08.2017
23:35 Бавария 3:1 Байер
19.08.2017
18:30 Вольфсбург 0:3 Боруссия Д.
18:30 Гамбург 1:0 Аугсбург
18:30 Герта 2:0 Штутгарт
18:30 Майнц 0:1 Ганновер
18:30 Хоффенхайм 1:0 Вердер
21:30 Шальке 2:0 Лейпциг
20.08.2017
18:30 Фрайбург 0:0 Айнтрахт Ф
21:00 Боруссия М. 1:0 Кёльн
2-тур
25.08.2017
23:30 Кёльн 1:3 Гамбург
26.08.2017
18:30 Штутгарт 1:0 Майнц
18:30 Аугсбург 2:2 Боруссия М.
18:30 Байер 2:2 Хоффенхайм
18:30 Айнтрахт Ф 0:1 Вольфсбург
18:30 Вердер 0:2 Бавария
21:30 Боруссия Д. 2:0 Герта
27.08.2017
18:30 Лейпциг 4:1 Фрайбург
21:00 Ганновер 1:0 Шальке
3-тур
08.09.2017
23:30 Гамбург 0:2 Лейпциг
09.09.2017
18:30 Вольфсбург 1:1 Ганновер
18:30 Майнц 3:1 Байер
18:30 Аугсбург 3:0 Кёльн
18:30 Боруссия М. 0:1 Айнтрахт Ф
18:30 Фрайбург 0:0 Боруссия Д.
21:30 Хоффенхайм 2:0 Бавария
10.09.2017
18:30 Герта 1:1 Вердер
21:00 Шальке 3:1 Штутгарт
4-тур
15.09.2017
23:30 Ганновер 2:0 Гамбург
16.09.2017
18:30 Штутгарт 1:0 Вольфсбург
18:30 Айнтрахт Ф 1:2 Аугсбург
18:30 Вердер 1:2 Шальке
18:30 Бавария 4:0 Майнц
21:30 Лейпциг 2:2 Боруссия М.
17.09.2017
16:30 Хоффенхайм 1:1 Герта
18:30 Байер 4:0 Фрайбург
21:00 Боруссия Д. 5:0 Кёльн
5-тур
19.09.2017
21:30 Боруссия М. 2:0 Штутгарт
23:30 Вольфсбург 1:1 Вердер
23:30 Аугсбург 1:0 Лейпциг
23:30 Шальке 0:3 Бавария
20.09.2017
21:30 Кёльн 0:1 Айнтрахт Ф
23:30 Гамбург 0:3 Боруссия Д.
23:30 Герта 2:1 Байер
23:30 Майнц 0:3 Хоффенхайм
23:30 Фрайбург 1:1 Ганновер
6-тур
22.09.2017
23:30 Бавария 2:2 Вольфсбург
23.09.2017
18:30 Штутгарт 0:0 Аугсбург
18:30 Хоффенхайм 2:0 Шальке
18:30 Майнц 1:0 Герта
18:30 Лейпциг 2:1 Айнтрахт Ф
18:30 Вердер 0:0 Фрайбург
21:30 Боруссия Д. 6:1 Боруссия М.
24.09.2017
18:30 Ганновер 0:0 Кёльн
21:00 Байер 3:0 Гамбург
7-тур
29.09.2017
23:30 Шальке 1:1 Байер
30.09.2017
18:30 Вольфсбург 1:1 Майнц
18:30 Аугсбург 1:2 Боруссия Д.
18:30 Айнтрахт Ф 2:1 Штутгарт
18:30 Боруссия М. 2:1 Ганновер
21:30 Гамбург 0:0 Вердер
01.10.2017
16:30 Фрайбург 3:2 Хоффенхайм
18:30 Герта 2:2 Бавария
21:00 Кёльн 1:2 Лейпциг
8-тур
13.10.2017
23:30 Штутгарт 2:1 Кёльн
14.10.2017
18:30 Ганновер 1:2 Айнтрахт Ф
18:30 Майнц 3:2 Гамбург
18:30 Герта 0:2 Шальке
18:30 Хоффенхайм 2:2 Аугсбург
18:30 Бавария 5:0 Фрайбург
21:30 Боруссия Д. 2:3 Лейпциг
15.10.2017
18:30 Байер 2:2 Вольфсбург
21:00 Вердер 0:2 Боруссия М.
9-тур
20.10.2017
23:30 Шальке 2:0 Майнц
21.10.2017
18:30 Аугсбург 1:2 Ганновер
18:30 Айнтрахт Ф 2:2 Боруссия Д.
18:30 Боруссия М. 1:5 Байер
18:30 Лейпциг 1:0 Штутгарт
21:30 Гамбург 0:1 Бавария
22.10.2017
16:30 Кёльн 0:0 Вердер
18:30 Фрайбург 1:1 Герта
21:00 Вольфсбург 1:1 Хоффенхайм
10-тур
27.10.2017
23:30 Майнц 1:1 Айнтрахт Ф
28.10.2017
18:30 Ганновер 4:2 Боруссия Д.
18:30 Байер 2:1 Кёльн
18:30 Шальке 1:0 Вольфсбург
18:30 Герта 2:1 Гамбург
18:30 Хоффенхайм 1:3 Боруссия М.
21:30 Бавария 2:0 Лейпциг
29.10.2017
19:30 Вердер 0:3 Аугсбург
22:00 Штутгарт 3:0 Фрайбург
11-тур
04.11.2017
00:30 Айнтрахт Ф 2:1 Вердер
19:30 Гамбург 3:1 Штутгарт
19:30 Аугсбург 1:1 Байер
19:30 Боруссия М. 1:1 Майнц
19:30 Фрайбург 0:1 Шальке
19:30 Лейпциг 2:1 Ганновер
22:30 Боруссия Д. 1:3 Бавария
05.11.2017
19:30 Кёльн 0:3 Хоффенхайм
22:00 Вольфсбург 3:3 Герта
12-тур
18.11.2017
00:30 Штутгарт 2:1 Боруссия Д.
19:30 Вольфсбург 3:1 Фрайбург
19:30 Майнц 1:0 Кёльн
19:30 Байер 2:2 Лейпциг
19:30 Хоффенхайм 1:1 Айнтрахт Ф
19:30 Бавария 3:0 Аугсбург
22:30 Герта 2:4 Боруссия М.
19.11.2017
19:30 Шальке 2:0 Гамбург
22:00 Вердер 4:0 Ганновер
13-тур
25.11.2017
00:30 Ганновер 1:1 Штутгарт
19:30 Боруссия Д. 4:4 Шальке
19:30 Лейпциг 2:0 Вердер
19:30 Фрайбург 2:1 Майнц
19:30 Айнтрахт Ф 0:1 Байер
19:30 Аугсбург 2:1 Вольфсбург
22:30 Боруссия М. 2:1 Бавария
26.11.2017
19:30 Гамбург 3:0 Хоффенхайм
22:00 Кёльн 0:2 Герта
14-тур
02.12.2017
00:30 Фрайбург 0:0 Гамбург
19:30 Бавария 3:1 Ганновер
19:30 Хоффенхайм 4:0 Лейпциг
19:30 Вердер 1:0 Штутгарт
19:30 Байер 1:1 Боруссия Д.
19:30 Майнц 1:3 Аугсбург
22:30 Шальке 2:2 Кёльн
03.12.2017
19:30 Герта 1:2 Айнтрахт Ф
22:00 Вольфсбург 3:0 Боруссия М.
15-тур
09.12.2017
00:30 Штутгарт 0:2 Байер
19:30 Лейпциг 2:2 Майнц
19:30 Боруссия Д. 1:2 Вердер
19:30 Айнтрахт Ф 0:1 Бавария
19:30 Гамбург 0:0 Вольфсбург
22:30 Боруссия М. 1:1 Шальке
10.12.2017
17:30 Кёльн 3:4 Фрайбург
19:30 Ганновер 2:0 Хоффенхайм
22:00 Аугсбург 1:1 Герта
16-тур
12.12.2017
22:30 Вольфсбург 1:1 Лейпциг
13.12.2017
00:30 Фрайбург 1:0 Боруссия М.
00:30 Гамбург 1:2 Айнтрахт Ф
00:30 Майнц 0:2 Боруссия Д.
22:30 Хоффенхайм 1:0 Штутгарт
14.12.2017
00:30 Бавария 1:0 Кёльн
00:30 Байер 1:0 Вердер
00:30 Герта 3:1 Ганновер
00:30 Шальке 3:2 Аугсбург
17-тур
16.12.2017
00:30 Боруссия М. 3:1 Гамбург
19:30 Кёльн 1:0 Вольфсбург
19:30 Вердер 2:2 Майнц
19:30 Айнтрахт Ф 2:2 Шальке
19:30 Аугсбург 3:3 Фрайбург
19:30 Штутгарт 0:1 Бавария
22:30 Боруссия Д. 2:1 Хоффенхайм
17.12.2017
19:30 Ганновер - Байер
22:00 Лейпциг - Герта

Хабарингиз борми

Кун фотоси

UZREPORT TV ва FUTBOL TV телеканалларининг 17-декабрь кунидаги кўрсатувлар дастури

  • Ўзбекистон терма жамоасининг янги бош мураббийи ким бўлиши мумкин?

  • Ҳўш, сайтимиз сизга ёқдими?


© "Interfutbol.UZ". © 2006-2017. Мобил версия
Сайт материалларидан тўлиқ ёки қисман фойдаланилганда веб-сайт манзили кўрсатилиши шарт!
Барча ҳуқуқлар амалдаги қонунчиликка биноан ҳимояланган.